O nas

Jesteśmy firmą z tradycjami

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją, która działa na rynku od 1981 roku. Wszystko zaczęło się od Zakładu Szklarskiego prowadzonego przez Zbigniewa Kłosek, a drugie pokolenie rodziny postanowiło rozszerzyć działalność firmy o kolejne działy, takie jak produkcja okien, sufitów i drewnianych stojaków.

Pod obecną nazwą DKGLASS Damian Kłosek firma działa od 2016 roku. Podejmowane wysiłki i dynamiczny rozwój sprawiły, że staliśmy się jednym z większych i prężnie rozwijających się przedsiębiorstw w regionie.

Obecnie świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw nie tylko w naszym regionie, ale także na terenie całej Unii Europejskiej. 

Czym się kierujemy

Nasze wartości

Jakość

Stosowane przez nas materiały spełniają najwyższe standardy jakości.

Rzetelność

Stoimy za naszą pracą i dajemy gwarancję jej poparcia.

Punktualność

Zawsze dostarczamy na czas, dzięki czemu możesz skupić się na swoim biznesie.

Ekologia

Dbamy o ekologię poprzez zmniejszenie naszego wpływu na środowisko.

Doradztwo

Dobrze doradzimy i dostarczymy produkt, którego oczekujesz.

Naszym celem jest dalszy rozwój

Jesteśmy firmą zatrudniającą doświadczonych pracowników i posiadającą potężne zaplecze produkcyjno-przemysłowe. Stawiamy na kwalifikacje, doświadczenie i nowatorskie technologie. To dzięki nim nasza oferta ciągle się poszerza. 

Już dziś jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych – wykonanych z PCV, aluminium i drewna. Proponujemy także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe i moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzystamy tylko z wysokiej klasy materiałów pochodzących od najlepszych europejskich dostawców.

Dajemy gwarancję bezpieczeństwa i trwałości. Działamy w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiadamy Certyfikat CE.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół służy pomocą we wszystkich Twoich potrzebach.
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i jesteśmy gotowi pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. 

Robimy więcej

Znamy się nie tylko na oknach. 
Sprawdź inne nasze produkty.

Umów się na konsultacje

Udzielimy Ci najlepszej możliwej porady